monterail.com

Koło Naukowe Tworzenia Aplikacji Webowych

wraz z Monterail

zaprasza na cykl warsztatów

Aplikacje webowe od kuchni

czyli o czym (prawdopodobnie) nie dowiesz się na studiach

Zapisz się

Monterail jest wrocławską agencją softwarową, tworzącą aplikacje webowe i mobilne dla klientów z całego świata.

Być może wiesz już, z czym je się programowanie — ale chcesz zderzyć swoje doświadczenia z ludźmi, którzy spotykają się na co dzień z realnymi wyzwaniami twojego przyszłego zawodu.

Być może początek przygody z budowaniem Internetu jest dopiero przed tobą, lecz intrygująca wydaje ci się perspektywa zdobycia umiejętności pozwalających na tworzenie serwisów, które przynosić będą konkretną wartość ludziom dookoła ciebie.

Jeśli tak jest, w semestrze letnim 2016/2017 wracamy z kolejnymi spotkaniami Międzywydziałowego Koła Naukowego Tworzenia Aplikacji Webowych na Politechnice Wrocławskiej, na które zapraszamy studentów wszystkich wydziałów. Wymagania? Ciekawość, inicjatywa, chęć do nauki.

Wiemy, że na studiach nie zawsze macie okazję spotkać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami. Kończąc studia, często okazuje się, że absolwentom brakuje praktyki i mają małą wiedzę na temat tego jak w rzeczywistości wygląda tworzenie aplikacji.

Dlatego chcemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom.

Czego możesz się nauczyć?

Technologie

Vue.js, webpack, Ruby & Rails, Progressive Web Apps czy React Native - pokażemy Ci technologie, których używamy na co dzień

Więcej niż kod

Tworzenie aplikacji to nie tylko programowanie, dowiecie Cię o tym jak wygląda proces QA oraz w jaki sposób zarządza się projektami IT

Zapraszamy na pierwszy wykład z serii:

Frontend to już nie tylko HTML i CSS. Czy słyszeliście o komponentach, virtual DOM’ie, transpilacji czy code-splitting’u? Na przykładzie Vue.js i webpacka opowiemy Wam jak wymienione koncepty zmieniły sposób w jaki buduje się aplikacje webowe.

Zapisz się

Masz pytania? Napisz do nas.

Monterail zawsze poszukuje utalentowanych ludzi — otwarci jesteśmy więc także na tematy stażu lub pracy jako naturalny krok po obiecującym uczestnictwie w zajęciach koła.