monterail.com

Monterail organizuje Koło Naukowe

Tworzenia Aplikacji Webowych

na Politechnice Wrocławskiej

Monterail jest wrocławskim zespołem tworzącym zaawansowane aplikacje internetowe.

Być może wiesz już, z czym je się programowanie — ale chcesz zderzyć swoje doświadczenia z ludźmi, którzy spotykają się na co dzień z realnymi wyzwaniami twojego przyszłego zawodu.

Być może początek przygody z budowaniem Internetu jest dopiero przed tobą, lecz intrygująca wydaje ci się perspektywa zdobycia umiejętności pozwalających na tworzenie serwisów, które przynosić będą konkretną wartość ludziom dookoła ciebie.

Jeśli tak jest, w semestrze letnim 2015/2016 wracamy z kolejnymi spotkaniami Międzywydziałowego Koła Naukowego Tworzenia Aplikacji Webowych na Politechnice Wrocławskiej, na które zapraszamy studentów wszystkich wydziałów. Wymagania? Ciekawość, inicjatywa, chęć do nauki.

Czego możesz się nauczyć?

HTML + CSS + JS

Tworzenie interaktywnych interfejsów dla aplikacji webowych

Front-end Toolkit

Narzędzia dla front-end developerów oparte o node.js

Dobre praktyki

Jak pisać dobry, skalowalny kod na front-endzie

Jeżeli…

  • Znasz podstawy jakiegokolwiek języka programowania.
  • Umiesz posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • Albo myślisz, że tworzenie aplikacji webowych mogłoby być twoją wymarzoną pracą, albo chcesz przekonać się, o co w tym tak naprawdę chodzi.

 

  • Nie posiadasz może doświadczenia w niektórych z wymagań po lewej — lecz masz chęci do nauki, masz chęci do nauki, masz chęci do nauki.
  • Potrafisz pracować w zespole.
  • Chcesz współpracować ze świetnymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

… przyjdź na serię, organizowanych przez nas, front-endowych wykładów i warsztatów!

Na warsztacie dowiesz się, jak dodać JavaScript do swojej strony i jak najlepiej go uruchomić. Poznasz bibliotekę jQuery, dowiesz się jak wpłynęła na rozwój Front-endu oraz nauczysz się używać widgety zbudowane w oparciu o tę bibliotekę.

Napisz do nas!

Jeżeli nie możesz pojawić się na spotkaniu organizacyjnym, to nic straconego! Napisz do nas lub wypełnij formularz rekrutacyjny a dodamy Cię do naszej grupy dyskusyjnej, na której pojawi się podsumowanie spotkania.

Zapisz się

Masz pytania? Napisz do nas.

Monterail zawsze poszukuje utalentowanych ludzi — otwarci jesteśmy więc także na tematy stażu lub pracy jako naturalny krok po obiecującym uczestnictwie w zajęciach koła.